گروه حفاظتی طنین صیانت

درباره ما

هر مجموعه بزرگ، نقطه آغازی داشته که در آن نه خبری از واحد های متعدد بوده و نه خبری از تعداد پرسنلی که صرفه یا توان پرداخت حقوق آن ها وجود داشته باشد. این نقطه های آغاز، اگرچه به ظاهر زرق و برق یا عظمتی ندارند اما نشان دهنده تلاش، پشتکار و برنامه ریزی موسسان و مدیران آن ها تا رسیدن به نقطه اوج است. برای همین، هر به اوج رسیده ای، به گذشته خود افتخار می کند. گذشته ای که بدون تلاش های شبانه روزی به امروز پر افتخار تبدیل نمی شد.
گروه حفاظتی طنین صیانت نیز از این قاعده مستثنی نیست. از نصب دزدگیر خودرو تا نصب دوربین و دزدگیر اماکن به صورت محدود، تلاش برای جذب پروژه های بیشتر برای نصب، ذوق و شادی از یک نصب موفقیت آمیز و… که ابتدای کار بود تا امروز که به تامین کننده ای بی نظیر برای همکاران محترم در حوزه دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی تبدیل شده است، مسیری پر از تلخی شیرینی، شکست و موفقیت، چالش و آرامش و … بوده که مجموعه را منجر به موفقیت طنین صیانت در این سطح گردید است.
گذشته پر از فراز و نشیب ما، نه تنها مایه مباهات و افتخار ماست بلکه دانشگاهی است که هم از آن می آموزیم و هم بر علوم آن می افزاییم. و حالا افتخار بزرگ تر ما این است که دانشکاه بزرگ تجارب طنین صیانت را در کمال سخاوت به همکاران خود تقدیم می کنیم.
پس می توان گفت، پانزده سال تجربه، با ارزشترین سرمایه ای است که طنین صیانت می تواند در اختیار شما بگذارد. سرمایه ای که در رسیدن به بهترین انتخاب، همراه شماست. سرمایه ای که نگهبان سرمایه شماست. گروه حفاظتی طنین صیانت با بررسی دقیق برندها و مدل های مختلف محصولات حفاظتی، به معرفی آن ها پرداخته و بجای تبلیغ یک یا چند برند خاص، همه برندهای موجود در بازار را پس از معرفی، نقد و بررسی می کند. گروه حفاظتی طنین صیانت چراغی است که راه انتخاب صحیح را به شما نشان می دهد.
گروه حفاظتی طنین صیانت به جای تمرکز بر محدوده ی اصفهان خدمات خود را در تمام نقاط ایران گسترش داده است. گروه حفاظتی طنین صیانت با گره زدن منافع خود به منافع مشتریان گرامی، توانایی و تخصص پرسنل خود را در عالی ترین سطح ممکن به خدمت گرفته، تا به بهترین شکل ممکن در کنار شما باشد. ما در همان راهی قدم می گذاریم که برای شما هموار کرده ایم.