محصولات پیشنهادی

برند تیاندی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 69 نتیجه

برند تیاندی

شرکت تیاندی

شرکت تیاندی در سال 2004 تاسیس شده است و اکنون رتبه 9 را در زمینه نظارت تصویری به خود اختصاص داده است،
فن آوری های تیاندی پیشرو در راهکار نظارتی هوشمند و ارائه دهنده خدمات تمام زنگی در تمام ساعات شبانه روز میباشد.
تیاندی به عنوان یک رهبر در صنعت
نظارت تصویری،
هوش مصنوعی (AI) ،
داده های بزرگ ،
رایانش ابری ،
اینترنت اشیاء (IOT)
و دوربین ها را در راهکار های هوشمند میباشد که با بیش از 2000 کارمند و با بیش از 60 شعبه و مراکز پشتیبانی در داخل و خارج، بروزترین فن آوری را برای پشتیبانی مشتریان در کاربرد های متفاوت ارائه میدهد.

با داشتن تیم تحقیق و توسعه قدرتمند و بسیار قدرتمند و بسیار توانمند به عنوان هسته اصلی، تیاندی اولین شرکتی است که مفهوم ” استارلایت ” را در سال 2015 مطرح کرد و آن در دوربین ها اعمال کرد تا تصویر رنگی ایستا در تمام ساعات شبانه روز با لوکس نوری 0.0002 را جایگزین تصاویر سیاه و سفید کند. سپس در سال 2017 دوربین های سوپراستارلایت را با الگوریتم اختصاصی TVP برای نمایش تصاویر رنگی در صحنه های ایستا با لوکس نوری 0.0004 و سپس تصاویر رنی در صحنه های پویا با لوکس نوری 0.0004 در سال 2018 ارائه نمود، دقیقا زمانی که به صورت کامل دستگاه های استارلایت شامل PTZ , IPC و همچنین سری های پانوراما تولید شدند. در حال حاضر نیز با وجود رابط گرافیکی کاربر (GUI) ناسب کاربر و پیشرفته، برنامه مدیریت تصاویر EASY 7 و همچنین برنامه موبایل EASYLIVE شرکت تیاندی محصولات اقتصادی و مناسب برای پروژه از 2 مگاپیکسل تا 16 مگاپیکسل، دوربین PTZ از 4X تا 44X  و دستگاه ضبط تصویر 5 کانال تا 320 کانال و پشتیبانی از برنامه Milestone و Patriot را پیشنهاد میدهد.

شرکت تیاندی

با تقویت خط تولید SMT  و سامانه کنترل کیفیت دقیق خود قادر به ارائه 8 میلیون دوربین IP با کمتر از %1 نرخ نقصی در سال میباشد.
شرکت تیاندی همچنین دارای گواهینامه CMM15 و دارای 25 استاندارد صنعتی است و نیز یکی از اعضای دائم Onvif در جهان میباشد.
این شرکت بیش از 500 اختراع طراحی محصول و کپی رایت نرم افزار را بدست آورده است.

شرکت تیاندی راهکار های صنعتی مختلفی مانند راهکار های هوشمند، سامانه ترافیک هوشمند، آموزش هوشمند، سامانه مالی تا مهندسی منابع آب و … را توسعه میدهد.
اکنون مشتریان این شرکت بیش از 60 کشور جهان هستند و خدمات ما در بیش از 500 شهر هوشمند مانند انجمن Davos ، فرودگاه Heathrow لندن، جام جهانی در برزیل و … اعمال شده است.

شرکت تیاندی بر توسعه بستر همکاری قابل اعتمادبا شرکای خود تمرکز میکند و زندگی هوشمند با ماموریت ” چشم انداز به جهان ” را به ارمغان میاورد و همیشه قادر خواهد بود راهی برای برطرف مردن ناز های مشتریان پیدا کند.