بسیاری از همکاران حفاظتی در انتخاب و خرید بهترین دوربین مداربسته برای پروژه خود دچار مشکل عدیده ای هستند.
مشکلاتی از قبیل:

افزایش حجم کاری
زیرسوال رفتن اعتبار
هزینه های اضافی متحمل شده به همکار
و یا طول کشیدن پروژه و بدقولی
و در نهایت از دست رفتن پروژه
پیشنهاد مهم:
در ابتدا قبل از دادن هرگونه پیشنهاد و نظر و یا حتی پیشنهاد قیمت و پیش فاکتور، از مکان بازدید نمایید و دقیقا مکان های نصب دوربین را به عنوان یکی از پارامترهای موثر و مهم در انتخاب مناسب ترین دوربین مداربسته در نظر بگیرید. بازدید نکردن از پروژه و پاسخ دادن از طریق تلفن یا تلگرام یک اشتباه محض است.
پارامتر مهم بعدی این است که نیاز مشتری را کاملا درک کنید و بفهمید که دقیقا خواسته مشتری از نصب دوربین چیست؟!

صورت مسئله را بصورت کامل درک کنید.

آیتم های انتخاب و خرید بهترین دوربین مداربسته برای پروژه
تکنولوژی به کار رفته در دوربین مداربسته از چه نوعی باشد؟ آیا دوربین مداربسته تحت شبکه باشد؟ آیا دوربین مداربسته AHDباشد؟ جهت اطلاع از انتخاب کدام تکنولوژی های دوربین مداربسته، مقاله زیر را بخوانید.•مقاله: کدام تکنولوژی دوربین مداربسته را انتخاب کنیم؟دوربین های مداربسته براساس تکنولوژی های به کار رفته در آنها، در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرند. این مورد یکی از مهم ترین مواردی است که در انتخاب مناسب ترین دوربین مداربسته برای پروژه شما دخیل است.
دوربین مداربسته در چه محیطی نصب خواهد شد؟
آیا محیط شما کوچک است یا یک محیط عریض و عمق دار است؟ آیا محیط شما یک محیط بیرونیست یا یک محیط داخلی؟ آیا محیط شما به اندازه کافی نور دارد یا خیر؟ آیا نیاز به زوم در محیط دارید یا خیر؟
پاسخ به همین چند سوال ساده، شما را به رسیدن به بهترین حالت انتخاب چندین پله نزدیک خواهد کرد. همین چند سوال دقیقا مشخص میکند چه نوع دوربینی باید انتخاب کنید، دام یا بولت. مشخص میکند که شما نیاز به یک دوربین با دید درشب قوی دارید یا خیر. مشخص میکند آیا نیاز به یک لنز فیکس دارید یا متورایز و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *