در ادامه مقالات آموزشی مربوط به دزدگیر هوشمند مکسرون، در این مقاله به این موضوع میپردازیم که چگونه میتوانیم حسگرهای بی سیم و حسگرهای سیمی را به دستگاه دزدگیر مکسرون نصب کنیم.

طریقه نصب حسگرهای سیمی به دستگاه دزدگیر مکسرون

نکته1: زون های سیمی به صورت پیش فرض غیرفعال هستند. لطفا جهت استفاده از حسگرهای سیمی ابتدا زون های نمایش LCD سیمی را فعال کنید. اگر اختلالی در زون ها به وجود آید دستگاه هشدار می دهد و شماره زون در صفحه داده می شود

نکته2: دستگاه می تواند برق حسگر های سیمی را تا 12 ولت و 1000 میلی آمپر تامین کند. در صورت نیاز به جریان بیش از 100 میلی آمپر از منبع تغذیه محلی استفاده کنید.

طریقه نصب حسگرهای بیسیم به دستگاه دزدگیر مکسرون

نکته1: برای نصب حسگرهای بی سیم لطفا از دفترچه راهنمای حسگر مربوطه استفاده نمایید. حداکثر فاصله حسگربی سیم تا دستگاه اصلی در فضای باز150 متر می باشد. لطفا پس از نصب حسگر را تست کنید و مطمئن شوید که درست کار می کند

نکته2: عملکرد تقویت کننده بی سیم: هنگامی که فاصله حسگر بیسیم از دستگاه مرکزی بیش از میزان یاد شده باشدو یا مانعی بین دستگاه و حسگر وجود داشته باشد، ارتباط بین دستگاه مرکزی و حسگر برقرار نمی شود،برای رفع این مشکل،شما میتوانید از تقویت کننده(repeater)بی سیم استفاده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *