در این مقاله آموزشی قصد داریم نحوه فعالسازی و غیر فعالسازی خودکار دستگاه دزدگیر مکسرون را با استفاده از ریموت دستگاه و اپلیکیشن دستگاه دزدگیر مکسرون شرح دهیم.

نحوه فعال و یا غیر فعال شدن دزدگیر هوشمند مکسرون با استفاده از ریموت

فعال برای فعال کردن دستگاه دزدگیر هوشمند کلید فعال در ریموت یا صفحه کلید را فشار دهید، سپس سیستم فعال می شود. نکته: لطفا با شنید صدای “ دی دی” از منطقه خارج شوید، دزدگیر با موفقیت فعال شده است.

غیرفعال برای فعال کردن دستگاه دزدگیر هوشمند کلید غیر فعال در ریموت را فشار دهید یا رمز کاربر را در صفحه کلید وارد کنید و کلید غیرفعال را فشار دهید. نکته: بعد از شنیدن صدای ” دی دی” و صدای ” سیستم غیر فعال”، دستگاه با موفقیت غیر فعال شده است.

فعال در خانه جهت فعال کردن دستگاه دزدگیر هوشمند مکسرون در حالت خانه،کافیست کلید فعال در خانه بر روی ریموت یا صفحه کلید را فشار دهید .با شنیدن صدای ” سیستم فعال در خانه” نمایش آیکون مربوطه در صفحه نمایش سیستم فعال می شود.

هشدار اضطراری برای فعال سازی حالت هشدار اضطراری کلید مربوط به هشدار اضطراری بر روی ریموت را فشار دهید و یا کلید” 3 ” بر روی دستگاه را 3 ثانیه نگه دارید. با این مراحل هشدار اضظراری دستگاه دزدگیر شما فعال میشود.

نحوه فعال و یا غیر فعال شدن دزدگیر هوشمند مکسرون توسط اپلیکیشن:

موارد اشاره شده در بند قبلی برای حالتی است که شما از ریموت استفاده می کنید اما اگر از اپلیکیشن
یا از پیامک استفاده می کنید شرایط مانند جدول زیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *